Prelekcje br. Davida Hilla

Czyń wedle swej woli będzie całym Prawem.

Zapraszamy na cykl prelekcji br. Davida Hilla: jednej otwartej dla szerszej publiczności i dwóch przeznaczonych jedynie dla członków O.T.O.

Dr David Hill jest psychologiem, prowadzącym własną poradnię w Austin w stanie Texas. Obecnie służy jako prezydent kolegium wyborczego Wielkiej Loży O.T.O. w USA i prezydent gildii psychologicznej. Jest członkiem loży Scarlet Women i kapituły różokrzyża Baphomet. Sprawował funkcję sekretarza do spraw inicjacji w kwaterze międzynarodowej O.T.O. Ma wieloletnie bogate doświadczenie i perspektywę, z którą lubi się dzielić.

Poniżej przedstawiamy informacje na temat prelekcji.

david-hillSOBOTA, 17 czerwca 2017 e.v., godz. 15:00
Thelemiczne ryty: historia O.T.O. i E.G.C. – prelekcja otwarta

David Hill studiował historię różnych rytów wolnomularskich, magicznych zakonów i kościołów, które poprzedzały istnienie O.T.O. i przyczyniły się do stworzenia jego podwalin. Organizacje te wymienione są w Manifeście O.T.O. W prelekcji br Hill przekaże nie tylko informacje historyczne, ale również wiele anegdot wiążących się z najwcześniejszą historią O.T.O.

Miejsce: Hotel Fahrenheit, Gdańsk ul. Grodzka 19.

Wstęp wolny, po uprzednim mailowym zapisaniu się na listę (shangri-la@oto-pl.org).

 

*** ***** ***

 

Dla członków O.T.O. zostaną zorganizowane także dwie inne prelekcje:

 

Lanca i Graal: symbolika Mszy Gnostyckiej – prelekcja przeznaczona dla członków O.T.O.

Br Hill zaproponuje interaktywną dyskusję na temat symboliki Mszy Gnostyckiej i podzieli się swą perspektywą jako ordynowany kapłan E.G.C. z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Przeanalizuje szczegółowo tekst Liber XV i dokona eksploracji ukrytych znaczeń tej ceremonii.

 

Rozwój O.T.O. w USA – prelekcja przeznaczona dla członków O.T.O.

W tej prelekcji br Hill opowie o swej osobistej historii w O.T.O., która trwa już dwadzieścia lat. Jako prezydent kolegium wyborczego Wielkiej Loży i były oficer międzynarodowy widział sukcesy i błędy, które odcisnęły swój ślad na nowożytnej historii zakonu. Br Hill nie omieszka podzielić się i swoimi często humorystycznymi wpadkami, jakich trudno ominąć na ścieżce wtajemniczonego.

W celu rezerwacji miejsc, prosimy o kontakt mailowy: shangri-la@oto-pl.org

Miłość jest prawem, miłość podług woli.

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz